Gizlilik Bildirimi ve Kullanım Koşulları

AcademicTrend web sitesi ziyaretçilerinin bazı hakları, aşağıda belirtilmiştir:

1. Blog veya iletişim alanından gönderdiğiniz Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara satılmayacak, kiralanmayacak, dağıtılmayacak, üçüncü kişi veya kuruluşların reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetleri için kullandırılmayacaktır.

2. Web sitemizdeki etkileşimli formlara girdiğiniz bilgilere sadece AcademicTrend webmaster'ı tarafından ulaşılabilir. Bu bilgiler, şirket politikamız gereği sadece amacına uygun olarak kullanılabilir.

3. Bir başka ziyaretçinin veya üçüncü kişilerin, bilgilerinize ulaşmaması için bilgimiz dahilindeki tüm önlemler alınmıştır.

4. AcademicTrend’den den size ulaşan, arzu etmediğiniz e-posta, mektup gönderimi ile karşılaştığınız taktirde info@academictrend.com adresine e-posta ile veya adresimize göndereceğiniz bir yazıyla durumu bildirdiğiniz taktirde gönderim listesinden derhal çıkarılacaksınız.

5. Bu politikalara uymayan uygulamalara rastladığınız taktirde bizi bilgilendirmeniz halinde 24 saat içinde gerekli önlemler alınacaktır.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız AcademicTrend tarafından teminat altına alınmıştır.

Kullanım Koşulları

Web sitemizin kullanım koşullarını aşağıda bilgilerinize sunuyoruz:

Risk ve sorumluluk

Web sitemizde, ziyaretçilerimize doğru bilgileri ulaştırmak için her türlü gayret gösterilmiş, sitenin güvenliği ile ilgili teknolojik altyapı sağlanmıştır. Ancak, tüm çabalarımıza karşın siteyi kullanırken nihai sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. AcademicTrend, sitede arıza, hata, virüs ya da bilgisayarınızı etkileyebilecek hataların olmadığını garanti edememektedir. AcademicTrend, siteden edindiğiniz bilginin, görüntüleme yaptığınız tarihte tamamen doğru olduğunu garanti edememektedir.

Fikir hakları

Bu sitedeki tüm Fikir Haklarının sahibi AcademicTrend adına Devrim Ersöz’dür. Yazılı izin olmaksızın siteden herhangi bir şey kopyalanamaz. Ancak ziyaretçilerimiz siteyi araştırabilir ve siteden yazılı çıktı alabilir. Bunu sadece kişisel kullanımınız ve/veya AcademicTrend hizmetleri hakkında bilgi edinmek için yapabilirsiniz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi çoğaltamaz, yayınlayamaz, değiştiremez ve buradan edindiğiniz veya baskı aldığınız bir bilgiyi satamazsınız.

Ziyaretçilerimiz, sitemizi ziyaret etmekle AcademicTrend’in belirlediği kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Sitemizi ziyaret ettiğiniz teşekkür ederiz.

Kullanım koşulları ile ilgili sorularınızı info@academictrend.com adresine iletebilirsiniz.