Müşteri yorumları

Ocak 2013’te başladığımız yolculuğun Acıbadem Grubu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. satış ekibinin başarısına katkı sağlamasının temelinde sektör deneyimi, araştırmalar, birlikte değerlendirme çalışmaları gibi çok kapsamlı ve değerli ayrıntılar var.
4 ayrı dönemde, 100’e yakın sigorta sektörüne yön verecek arkadaşımız ile fark yaratıyor ve geleceğimize güvenle bakıyoruz. Olumlu geri bildirimler ve gözlemlediğimiz değişimler, enerji seviyesi yüksek “Farkındalık Yaratan Satış” eğitiminin bundan sonra da işbirliğimizin devamına temel oluşturacak.

Tuğrul Turaboğlu, Acıbadem Sigorta

Academic Trend Eğitim Danışmanlık Hizmetleri- Sn. Devrim Ersöz’den 2012 yılından başlayarak farklı tarihlerde Tele-Satış Yetkililerimiz için “Satış Teknikleri” eğitimi aldık.
Kendisi ve firması ile iş ortaklığımız devam etmekte olan Devrim Bey’in hazırlamış olduğu eğitimlerin ürünümüze özgü olması, katılımcıların ihtiyaçları ve beklentileri çerçevesinde gerçekleşmesi, yüksek enerjisi nedeni ile eğitimlerinde bulunan her katılımcınm ve yöneticilerimizin memnuniyetini kazanmıştır.
Kendilerine verdikleri profesyonel destek ve pozitif katkısı için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Selnur Güzel, CPP Türkiye

AXA SIGORTA Eğitim Gelişim ve iç İletişim Departmanı olarak eğitim ve gelişim faaliyetlerimizde akademik kariyer yanında mutlaka sektör tecrübesinin de gerekli olduğunun bilincinde hareket ediyoruz.
Yetişkin eğitiminde öğrenmenin mutlaka deneyim ve tecrübe edinme ile gerçekleştiğini ve ancak bu şekilde kalıcı gelişme sağladığının farkında olarak, gelişim faaliyetlerimizde danışman kadromuza dahil ettiğimiz iş ortaklarımızın mesleki geçmişleri bizim için büyük önem taşıyor.
Böyle bir farkındalık ile işbirliği başlattığımız Sevgili Devrim ERSÖZ bizlere güven veren yaklaşımı ve katılımcılarımızile kurduğu yapıcı iletişim ile tam da arzuladığımız profili çiziyor. Kendisi ile başlattığımız projelerimizde sergilediği sorumlu tavır ve mesleki tecrübe içeren paylaşımları bütün katılımcılarımız üzerinde önemli etkiler yaratmış durumda.
Kendisini hem sektör hem de global kaynaklardan besleyerek güncel tutması ise kullandığı içerik zenginliği açısından çok önemli. Belki de sektörde ilk defa kurgulanan ve spesifik konuları hedefleyen çalışmalarda gösterdiği başarılı performanstan dolayı çok mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz.
Bu memnuniyetimizin bir göstergesi olarak kendisini yurtdışı şirketimiz AXA MBASK — Azerbaycan çalışan ve acentelerinin eğitim ihtiyaçları içinde önermiş ve yine çok memnuniyet verici sonuçlara ulaşmış durumdayız.
Kendisi ile başlattığımız olumlu işbirliğinin uzun soluklu olması dileği ile şirketimize kattığı değer için teşekkür ediyoruz.

Erdal Serbest, Axa Sigorta

Acentelerimiz MAPFRE GENEL SIGORTA olarak stratejik hedeflerimizi gerçekleştirmede, en önemli paya sahiptir. Acentelerimiz ile mümkün olan en iyi ilişkileri geliştirme misyonumuzdan hareketle, 2013 yılında tüm acente eğitim ve gelişim faaliyetlerinin bünyesinde yürütüleceği MAGNET AKADEMİ’nin kurulması için hazırlıklarımıza başladık. MAGNET AKADEMI bünyesinde yer alacak eğitim programları konusundaki ihtiyaçlarımızın tespiti sürecinde Sayın Devrim Ersöz ile tanıştık.
Devrim Bey’in sektör tecrübesi, uzmanlık alanları ile ilgili dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli güncel tutması, iletişimdeki pozitif yaklaşımı, ihtiyaçlarımıza sunduğu yaratıcı çözüm ve öneriler, kendisi ile iş birliğimizin hemen başlamasına vesile olmuştur.
Eğitim programlarına katılan acentelerimizin memnuniyetlerini ve kendilerinde gerçekleşen olumlu gelişmeleri dile getirdikleri teşekkür yazılarını alıyor olmamız, Devrim Bey ile çalışma konusunda son derece isabetli, doğru bir karar verdiğimizin göstergesi olmuştur.
İşbirliğimizin ve sektörümüze katkılarının artarak devam etmesini diliyoruz.

Necla Aksoy, Mapfre Sigorta

Academic Trend Eğitim Danışmanlık Hizmetleri – Sn. Devrim Ersöz’ den, 2012 yılından başlayarak farklı tarihlerde Genel Müdürlüğümüz ve Temsilcilerimiz olarak farklı konularda konferans ve eğitim hizmetleri aldık.
İşbirliğimiz halen devam etmekte olup, bu zamana kadar toplam 30 çalışanımız ve 200 Temsilcimiz bu konferans ve eğitimlere katılmışlardır.
Gerek Genel Müdürlüğümüz, gerekse Temslicilerimiz Sn. Devrim Ersöz’ ün konferans ve eğitimleri ile ilgili memnuniyetlerini belirtmektedirler.
TURYAP personeline sunmuş olduğu hizmetlerden olumlu geribildirimler aldığımızı ve kendilerine bu konuda teşekkür ettiğimiz bilgilerinize sunarız.

Tunç Tunçok, Turyap

Satış ekibimiz için, Academic Trend Eğitim Danışmanlık Hizmetleri, Devrim Ersöz’den 11 Mayıs 2012 tarihinde “Satış Teknikleri” konulu eğitim hizmetini aldık.
Devrim Bey’in konulara yaklaşım tarzı ve bakış açısı, etkin iletişim yeteneği ve pozitif enerjisi ile eğitimin sonuna kadar ilgi ve katılım yüksek olmuştur.
Eğitimi alan ekip içerisinde, farklı saha tecrübelerine sahip arkadaşlarımızın yaptığı değerlendirmeleri de göz önüne alırsak, Devrim Bey’in performansının çok etkileyici olduğunu belirtebiliriz.
Eğitimin içeriğinin uygulamaya yönelik ve hayata geçirilebilir bilgilerle dolu olması sayesinde, edinilen bilgilerin sahaya en kısa sürede yansıyacağına inanıyoruz.

Ali Murat Aldoğan, Tesa

Sn. Devrim Ersöz’ den 9 Eylül 2014 tarihinde çözüm ortaklarımızda görev yapan 10 satış çalışanı için, Fark Yaratan İş Yönetimi Ve Satışın ipuçları başlıklı eğitim hizmetini aldık.
Eğitim öncesi yaptığımız toplantılarda, eğitim tasarımı esnasında ve eğitim sürecinde sergilediği pozitif tutum bizi çok mutlu etti.
Eğitime katılan satış kadromuz Sn. Devrim Ersöz’ ün eğitiminden memnuniyetlerini belirtmişlerdir.
Pronet Çözüm Ortakları personeline sunmuş olduğu hizmetlerden olumlu geribildirimler aldığımızı ve kendilerine bu eğitim programı için teşekkür ettiğimizi bilgilerinize sunanz.

Meltem Karamenderes, Pronet

Tamamlayıcı sağlık ürünümüzün satış süreci başlamadan önce, sağlık branşı satış ekibimiz için Devrim Ersöz’den “Nöro Satış Teknikleri” eğitimi aldık. Eğitim öncesinde yaptığımız ihtiyaç analizi toplantılarında, tasarım öncesi saha ziyaretlerinde, eğitim süresince, eğitim sonrası takip süreçlerinde sıkça bir arada olduk. Devrim Bey’in çözümcü yaklaşımı, bir eğitmen olarak konuya hakimiyeti ve ölçme-değerlendirme süreçlerindeki rasyonelliği bize son derece olumlu deneyimler yaşattı. Sağlık satış ekibimizden ve branş yöneticilerinden aldığımız olumlu geribildirimler ve gözlemlediğimiz motivasyon artışı, İnsan Kaynakları olarak bizi çok mutlu etti.
Önümüzdeki süreçlerde, ihtiyaçlarımız doğrultusunda Devrim Bey ve Academic Trend ile tekrar işbirliği yapmaya devam edeceğiz.

Bilgen Baytekin Aşar, Eureko Sigorta